Horizontální žaluzie

Online poptávka

Pokud máte zájem o některý z našich produktů, neváhejte nám odeslat dotaz nebo nezávaznou poptávku online.

Online poptávka

Katalog Luxaflex

Nechte se inspirovat elektronickým katalogem produktů Luxaflex. V katalogu najdete ty nejnovější trendy stínící techniky.

Stáhnout katalog

Kontrola světla a soukromí díky klasice ve světě žaluzií. Kouzlo horizontálních žaluzií Luxaflex spočívá především v jejich univerzálnosti. Díky neustále se rozšiřující škále atraktivních barev, povrchových úprav, rozměrů a šířek lamel jsou horizontální žaluzie vhodné do jakýchkoliv prostor. Horizontální žaluzie Luxaflex, které byly světu poprvé představeny již v roce 1950, nabízejí přesné ovládání intenzity osvětlení a design dle vašeho osobního vkusu. Díky nekončící řadě kombinací propůjčí horizontální žaluzie každému interiéru jedinečný vzhled. Sortiment nabízených barev a materiálů je neustále rozšiřován tak, aby reflektoval aktuální módní a designové trendy.

Poznejte výhody moderních horizontálních žaluzií:

  • na horizontální žaluzie dostanete záruku 5 let
  • univerzální žaluzie s více než šedesátiletou historií
  • nabídka barev a materiálů je každý rok rozšiřována s ohledem na aktuální trendy
  • nekonečná řada variací pro váš jedinečný interiér

Nahoru

Varianty produktu

 
16 mm

16 mm

Sofistikované a nenápadné. Kombinace průhledných látek s vynikající kontrolou osvětlení.

 
25 mm

25 mm

Vynikající kombinace stylu a dlouhověkosti. Nabízíme nejširší škálu barevných možností, povrchových úprav a textur, včetně mnoha sofistikovaných možností děrování.

 
35 mm

35 mm

Funkční, spolehlivé a nadčasové. Ideální pro střední až velká okna. Snadno lze kontrolovat a řídit světlo jednoduchým otočením hůlky.

 
50 mm

50 mm

Působivý klasický design. Nově připravujeme vzhled, který má elegantně zaoblené rohy lamel s možností otvorů na koncích.

 
70 mm

70 mm

Rozšílili jsme naši nabídku pro každou velikost okna, zejména pro větší okna u vás doma nebo v kanceláři.

 
Žaluzie Ondulette

Žaluzie Ondulette

Upravte si vlastní konstrukční rozměr vašich oken a pokojů. Tvarované lamely poskytuje jedinečný vizuální design. Pokud jsou zavřené i otevřené, nabízejí ohromující hru světla. Žaluzie Ondulette ® se pohybují ve velkém stylu, od uklidňujících tónů, až po různé geometrické vzory.

 
Mega view

Mega view

Tato stínící technika vám nabízí výhled a ochranu soukromí v jednom. Tyto žaluzie se uzavírají jako klasické 25mm žaluzie, ale pokud jsou v otevřené pozici máte dokonalý výhled ven.

 
Žaluzie Lightline

Žaluzie Lightline

Luxaflex Lightline ® jsou speciálně navrženy tak, aby se zabránilo průniku světla a to i při zdvihání a spouštění žaluzie. Všechno přispívá ke zlepšení celkového vzhledu místnosti. Dokonalé zatemňovací vlastnosti těchto žaluzií.


Nahoru

Barvy a materiály

 
Barvy

Barvy

Horizontální žaluzie jsou k dispozici v bezkonkurenčním spektru moderních barev a povrchových úprav. Nabízíme měkké pastely, sofistikované variace bílé barvy i ohromující odstíny kovu.

 
Textury

Textury

Od elegantních kovových tónů a barev leštěného hliníku, až po jemné barevné přechody struktur a kombinací barevných vzorů.


Nahoru

Možnosti přizpůsobení

 
Řešení pro sklopná okna

Řešení pro sklopná okna

Žaluzie je speciálně navržena pro sklápěcí okna a může být plně integrována do jejich rámu. Boční vodítka, která jsou zahrnuta v systému, udržují roletu v poloze, kdy je okno pod úhlem otevřené.

 
Stylové profily

Stylové profily

Stylové profily s operačním mechanismem. Tento produkt poskytuje romantický a klasický pocit. K dispozici v 50 mm žaluziích.

 
Hliníkový design

Hliníkový design

Hliníkový vzhled je ozdobný, designový a stylový!

 
Možnost přizpůsobení ovládání

Možnost přizpůsobení ovládání

Variozone ™ je maximálně flexibilní řízení světla. Patentované řešení umožňuje otevřít nebo zavřít každý segment žaluzie k vytvoření optimální kombinace světla a soukromí. Ideální pro koupelny, okna orientovaná do ulice, nebo kanceláře.


Nahoru

Unikátní řešení

 
Speciální tvary oken

Speciální tvary oken

Klasický vzhled s optimálním řešením. Tento žaluzií je správnou volbou pro náročné tvary oken.

 
Vlhké místnosti

Vlhké místnosti

V případě vlhkých místností a prostorů, poskytují žaluzie vynikající řešení. Prosím, navštivte pobočku pro další podrobnosti.

 
Zatemnění pokoje

Zatemnění pokoje

Někdy je absence světla důležitá, aby funkce místnosti byla správná. Ložnice používaná během dne, nebo specializované mediální pokoje vyžadují schopnost zcela odstranit všechny vnější zdroje světla.

 
Sklopná okna

Sklopná okna

Žaluzie jsou vybaveny voliteným, plně integrovaným systémem Frontfix - ideální pro otočná a sklopná okna, ale i pro ostatní posuvná okna nebo dveře.


Nahoru

Související produkty

 
Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

 
Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie