Kvalita luxaflex®

Základem prvotřídní kvality produktů Luxaflex jsou výrobní materiály nejvyšší jakosti a precizní práce profesionálních zaměstnanců společnosti Luxaflex®.

Váš autorizovaný prodejce Luxaflex Vám ochotně nabídne správné řešení právě pro Váš interiér. Poradí Vám i s výběrem vhodného materiálu právě pro Vás a doporučí barevné řešení. Samozřejmostí je profesionální návrh a zaměření naším pracovníkem přímo na místě, aby výsledný efekt byl dokonalý a v souladu se stylem ostatního zařízení místnosti.

Stínící technika a její veškeré příslušenství pro Vás bude vyrobeno na míru našimi experty v oboru. Postaráme se také o bezchybnou instalaci stínící techniky tak, aby bylo zajištěno kvalitní uchycení a vzhled Vašeho okna byl opravdu perfektní. Za instalaci přebírá zodpovědnost náš autorizovaný prodejce, tudíž se nemusíte téměř o nic starat.

Produkty Luxaflex jsou synonymem kvality, profesionality a zákaznického servisu.

Žaluzie a rolety Luxaflex jsou velmi odolné a můžete si být jistí, že vybrat Luxaflex znamená vybrat si nejvyšší kvalitu. Probíhá neustálý výzkum a vývoj našich výrobků a výrobních materiálů. Naši špičkoví návrháři připravují stále lepší kolekce tak, aby se v nich odrážely nejnovější trendy v interiéru.