O značce Luxaflex

Více než 50 let po svém založení výrobce žaluzií a rolet Luxaflex pokračuje v tradici uvádění kvalitních a moderních stínících prvků na světový trh. První horizontální žaluzie Luxaflex byly představeny již roku 1951, brzy následovány téměř nekonečnou řadou inovativních a módních rolet a žaluzií.

Dnes zahrnuje obsáhlá kolekce produktů Luxaflex nejen nádherné horizontální a vertikální žaluzie a rolety, ale také skládané žaluzie Plissé, žaluzie Silhouette, žaluzie Duette, římské žaluzie a dále nejnovější a revoluční žaluzie Facette.

Luxaflex je jako uznávaný leader na trhu zavázán k posouvání hranic celého odvětví žaluzií a rolet. Každý rok představuje Luxaflex nové řady důmyslných a vynalézavých produktů, barev a designových voleb tak, aby vytvořil kolekci, která bude jak nadčasová, tak dokonale moderní. Díky tomu si můžete vybrat ze stovek stylů, materiálů, textur a barev, přesně podle vašich nejosobnějších požadavků a chutí.

Po celou dobu své existence si Luxaflex zakládá na prvotřídní kvalitě svých produktů. Důkazem čehož je záruka v délce 5 let poskytována na všechny žaluzie a rolety Luxaflex.