Římské rolety

Online poptávka

Pokud máte zájem o některý z našich produktů, neváhejte nám odeslat dotaz nebo nezávaznou poptávku online.

Online poptávka

Katalog Luxaflex

Nechte se inspirovat elektronickým katalogem produktů Luxaflex. V katalogu najdete ty nejnovější trendy stínící techniky.

Stáhnout katalog

Římské rolety Luxaflex představují jedinečné spojení krásy a elegance. Radost z volby přináší více než dvě stovky sofistikovaných, pečlivě testovaných a vybíraných tkanin. Bohatě dekorované, rafinované textury s širokou barevnou paletou budou unikátní ozdobou vašich oken. Římské rolety – to je struktura, design a kvalita. Rozsáhlý sortiment tkanin a doplňků vám dává možnost upravit si římské rolety na míru do nejmenších podrobností.

Poznejte výhody moderních římských rolet:

  • na římské rolety dostanete záruku 5 let
  • špičková kvalita zpracování, bohaté dekorování, smysl pro ten nejmenší detail
  • bohatá paleta barev, od decentních po syté a plné
  • jedinečné spojení krásy a elegance v pečlivě vybíraných tkaninách
  • široká nabídka zpracování i materiálů pro každý styl i rozpočet

Nahoru

Varianty produktu

 
Ballina Back

Ballina Back

Tunely na zadní straně římských rolet. Jsou vytvořené hliníkovými kroužky pro extra pevnost. Tunel je opatřen jedinečným systémem magnetů, což přispívá ke krásnému a elegantnímu vzhledu. Zvláště vhodné pro klasické tkaniny.

 
Ballina Front

Ballina Front

Tunely na přední straně římských rolet. Je opatřen hliníkovými kroužky pro extra pevnost. Tunel je opatřen jedinečným systémem magnetů, což přispívá ke krásnému a elegantnímu vzhledu.  Vhodné jak pro obyčejné a vzorovanané tkaniny, protože vzor tkaniny není nijak opticky přerušen.

 
Segmenta

Segmenta

Římské rolety jsou dodávány v celkových sadách. Celkový balík textilie je proto vyšší a plošší. Dobré řešení zejména pro vysoká okna. Vhodné pro obyčejné, ale i vzorované tkaniny, protože vzor tkaniny není nijak opticky přerušen.

 
Podšívky

Podšívky

Jsou další možností a variantou. Látka podšívky je vždy v souladu s tzv. "polštářovou metodou", kde švy jsou na vnitřní straně. Jedná se o zadní část římské rolety. Podšívka je k dispozici v různých barvách v průsvitné nebo neprůsvitné tkanině.


Nahoru

Barvy a materiály

 
Kolekce pro římské rolety

Kolekce pro římské rolety

Kolekce římských rolet zahrnuje široký výběr jednobarevných látek s různými povrchy a krásnými moderními designy. Každý model v této kolekci je možné kombinovat s jedním z mnoha barevných odstínů. Okna ve stejné místnosti můžete sladit se stejnými závěsy. To bude vytvářet harmonii celého pokoje.


Nahoru

Možnosti přizpůsobení

 
Shora dolů a zdola nahoru

Shora dolů a zdola nahoru

Římské rolety je možné nastavit od shora dolů i zdola nahoru. Toto řešení je ideální pro okna s výhledem do ulice. Doslova to nejlepší z obou světů - a to jak přirozené světlo, tak i soukromí.

 
Ochrana

Ochrana

Ve výchozím nastavení se římská roleta dodává se záclonkou, která chrání tkaniny před vyblednutím. Ve spojení s oboustrannými lemy také dává Vašemu výrobku luxusní vzhled.


Nahoru

Unikátní řešení

 
Zatemnění pokoje

Zatemnění pokoje

V místnostech, kde je nutné vyšší ztmavení prostoru, můžete zvolit naše římské rolety pro úplné soukromí a lehké ovládání.

 
Sklopná okna

Sklopná okna

Rolety jsou vybaveny volitelnými držáky a bočním vedením pro perfektní ovládání u všech typů sklopných oken.


Nahoru

Související produkty

 
Rolety

Rolety


Nahoru

Produktové video