Žaluzie Facette Nová kolekce 2017

Online poptávka

Pokud máte zájem o některý z našich produktů, neváhejte nám odeslat dotaz nebo nezávaznou poptávku online.

Online poptávka

Katalog Luxaflex

Nechte se inspirovat elektronickým katalogem produktů Luxaflex. V katalogu najdete ty nejnovější trendy stínící techniky.

Stáhnout katalog

Facette je pro ty, kteří chtějí regulovat soukromí a světlo, dát místnosti eleganci a osobní styl.Čistý, úsporný design nabízí pohodlí žaluzie, doplněného krásnou textilií. Facette je atraktivní prvek, který vám umožní v okamžiku vybrat perfektní rovnováhu mezi světlem a soukromím.

Facette charakterizuje dvojitá tkanina se střídavými pruhy neprůhledné a průsvitné látky, které můžete po sobě posouvat tak, že otevřete, částečně otevřete nebo úplně uzavřete celou plochu zastínění. Volba je na vás.

Součásti rolety je elegantní horní  box s barvou odpovídající zvolené látce. Ve srolované poloze se skryje celá látka v kazetě. Elegantní a čisté vyjádření i ve svinuté poloze. Roleta Facette bez obav funguje i ve vlhkých prostorách, jako je kuchyň a koupelna. 

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Roleta pak perfektně sedí. Vyberte si Facette, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu.


Nahoru

Varianty produktu

 
46 mm

46 mm

Širší pruhy látky sluší větším oknům a lépe regulují okno.

 
14 mm

14 mm

Štíhlá elegance pro jasnější výhled ven.


Nahoru

Barvy a materiály

 
Rozsah barev

Rozsah barev

Facette je k dispozici v 19 různých barvách, od tlumený odstínů až po poutavé barvy. Kolekce je sestavena s ohledem na aktuální módní a designové trendy. Díky tomu je zajištěna harmonie a sladění rolety Facette s jakýmkoliv vybavením vašeho interiéru. Většina látek v kolekci Facette se vyrábí z Trevira CS nehořlavé tkaniny. Pro bezpečnější domov.

 


Nahoru

Možnosti přizpůsobení

 
Elegantní nové závaží

Elegantní nové závaží

Lamely mohou být otevřené nebo zavřené díky tenkému řetízku z nerezové oceli. Další novinkou je elegantní závaží ve stříbrném kovovém provedení.

 
Hliníkové profily

Hliníkové profily

Horní profily jsou v barvě bílé, černé a alu.


Nahoru

Unikátní řešení

 
Vlhké místnosti

Vlhké místnosti

Vynikající volba pro vlhké místnosti.


Nahoru

Související produkty

 
Rolety

Rolety

 
Twist rolety

Twist rolety

 
Žaluzie Silhouette

Žaluzie Silhouette


Nahoru

Produktové video